Hepatosol

Hepatosol

ANJEL STRAZNY VASEJ PECENE Biologicky aktívny preparát s výrazným hepatoprotektívnym, antioxidačným a imunomodulačným efektom. Hepatoprotektíva sú látky, ktoré svojim zásahom do metabolizmu pečeňových buniek zlepšujú činnosť pečene za súčasného zvyšovania regeneračnej schopnosti a odolnosti pečene, tlmenia zápalových procesov. Používajú sa na ozdravenie a urýchlenie vyliečenia ochorení a poškodení pečene.

Hepatoprotektíva sú látky, ktoré svojim zásahom do metabolizmu pečeňových buniek zlepšujú činnosť pečene za súčasného zvyšovania regeneračnej schopnosti a odolnosti pečene, tlmenia zápalových procesov. Používajú sa na ozdravenie a urýchlenie vyliečenia ochorení a poškodení pečene.

Zloženie:

soljanka cholmovaja  /  Salsola collina /

Používa sa pri akútnych a chronických hepatitídach,

pri chronickom  zápale žlčníka, žlčových ciest, počiatočnej fáze cirhózy pečene, novorodeneckej žltačke,

pri opistorhoze - aby nedošlo k poškodeniu pečeňových buniek  v dôsledku  rozpadu parazitov pri odčervení a pre normalizáciu metabolických procesov.

Hepatosol chráni pečeň pri cytostatickej liečbe, alebo pri poškodení inými hepatotoxickými preparátmi, po celkovej anestézii a pri závažnej toxicite rôzneho pôvodu.

Hepatosol sa používa k normalizácii metabolických procesov v pečeni pri infekčných procesoch (tuberkulóza ), rozptýlené ochorenie spojivového tkaniva (systémový lupus erythematosus, reumatoidná artritída a ďalšie.).

U ťažkej otravy z jedla: jedovaté huby, plody, nekvalitné potraviny a nápoje.

Dalej sa používa na prevenciu a optimalizáciu fungovania pečene a pankreasu u prakticky  zdravých ľudí, ktorí pracujú s faktorami škodlivými pre pečeň , alebo žijú v ekologicky nepriaznivých oblastiach  s tendenciou k tvorbe žlčových kameňov a ťažkou fyzickou námahou.

Hepatosol v gerontológii -  ako prevencia  predčasného starnutia.

Dávkovanie:

2 g (1 čajová lyžička) granul sa rozpustí v 100 ml teplej  vody,

užíva sa 3 krát denne s jedlom, alebo 15-20 minút do jedla.

Pri zvýšenom vylučovaní žaludočnej šťavy užívať po jedle.

Doba príjmu - 4 týždne.

Kontraindikácie

Precitlivenosť  k zložkám prípravku.

New comment

* (Required)

This website uses cookies. More info